Sal. Tem 16th, 2024

Erek Giyimin Özelikle Giyim Noktasında Aradığı Özelliklerden Olan Farklı Modellerin Talep Etmesiyle Oluşan Giyim Tarzları Giyim İmalıtcıların Ufkunu Genişleterek Çok Farklı Tarzlarda Stillerde Üretim Yapmaya Teşvik Ediyor

En yakın arkadaşınız ‘Pierre Cassi’ olarak, size bir teklifimiz var: Etrafınızda şık ve kibar bir erkekler görmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, sevdiğiniz erkeklere, her gün şık ve rahat hissedeceği hediyeler alabilirsiniz.

Peki, bunu neden yapacaksınız? Siz, sevdiğiniz bir erkeğe kalpten gelerek şık bir hediye alırsanız, bakışlarınız ile bunu belli ederseniz; hediyenizi giydikçe güzelleşir ve etrafınızda şık, rahat bir erkek olur.

Erkek denildiğinde illa ki aklınıza eşiniz, sevgiliniz gelmesin. Bu bazen oğlunuz, bazen patronunuz, bazen kardeşiniz, bazen kayınbabanız olabilir. Şık ve rahat görmek istediğiniz bir erkeğe, “Pierre Cassi Gömlek” serisinden bir hediye verin. Göreceksiniz, beş dakikada işler değişecek!

PierreCassi’in günün her saatinde rahatlık peşinde olanlar için sunduğu parçalar, yaratıcılığın konuştuğu özgün stillere imza atıyor.

Yeni sezon koleksiyonunda konfor ve şıklığının ön planda olduğu Pierre Cassi koleksiyonunda yer alan montlar, kalın örgü kazaklar, pantolonlar ve botlar, enerjinin ve yaratıcılığın izinde olanlara, günün her anı için stil sahibi öneriler sunuyor.

Pierer Cassi’nin kış kombinlerinin olmazsa olmazı kalın örgü kazakları her stile kolayca uyum sağlıyor. PİERRE CASSİ’nin soft ve elegan kadife pantolonları, dokusuyla kışın soğunu ısıtmaya hazır.

Triko ceketlerden sweatshirtler ve kareli gömleklere kadar trend parçalarla günün ritmine rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Ayrıca kışın olmazsa olmazı katmanlı giyimde, balıkçı yaka triko üzerine giyilen kışlık ekose gömlekler, onları en iyi şekilde tamamlayan puffer montlar ve kürklü kabanlar da soğuk kış stilinin iddiasını artırıyor.

Pierre Cassi’in özgün, rahat ve şık bot modelleri ise casual tarzdaki kombinlerin favori tamamlayıcısı oluyor. Özellikle kadife ve yün pantolonlarla çok iyi görünen botları renkli yün çoraplarla tamamlayarak stile fark katmak mümkün.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız: www.pierrecassi.com

 

By admin